A MOHOSZ 2024. évi országos rendezvény- és versenynaptára - Módosítva: 2024. 06. 20.

A MOHOSZ az időpont- és helyszín változtatásának jogát fenntartja. Ezen döntéseket  - a vis maior esetek kivételével - a kezdő időpont előtt legalább 30 nappal a horgászszövetség hivatalos honlapján közzé kell tenni, illetve az érintett versenyre már nevezett versenyzőket a Horgászsport Szakszövetségi Iroda egyidejűleg e-mail formájában is köteles kiértesíteni

02. 08–11. XXX. FeHoVa Szakkiállítás Budapest, Hungexpo
03. 01. XI. Nemzeti Horgászsport Gála és Támogatói Bankett
Gödöllő, Grassalkovich-kastély
03. 20. VIII. Halak Napja, III. Halőrök Napja Központi Rendezvény és Ágazati Konferencia
Balaton
03. 31. XIV. Feeder Zoom Kupa Törökbálint, Törökbálinti-tó
04. 06–07. VIII. Parti Pergető OB, elődöntő Horvátország, Sveta Marija
04. 06–07. IX. Freestyle Method Feeder OB, 1. elődöntő Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó
04. 06–07. IX. Freestyle Method Feeder OB, 2. elődöntő Törökbálint, Törökbálinti-tó
04. 13–14. VIII. Parti Pergető OB, döntő Horvátország, Sveta Marija
04. 13–14. IX. Freestyle Method Feeder OB, 3. elődöntő Nagycsécs, Családi horgásztó
04. 13–14. IX. Freestyle Method Feeder OB, 4. elődöntő Nyírbátor Szénaréti-tó
04. 13–14. III. Freestyle Rakós Botos OB, 1. elődöntő Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó
04. 17–21. IV. Harcsafogó OB, 1. fordulóTiszalúc, Holt-Tisza
04. 20–21. XIV. Feeder OB, 1. elődöntő Debrecen, Látóképi-víztározó
04. 20–21. XIV. Feeder OB, 2. elődöntő Nagykanizsa, Csónakázó-tó
04. 21–27. X. Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa Balaton
04. 27–28. LXI. Egyéni OB, 1. elődöntő Kaposvár, Deseda-tó
04. 27–28. LXI. Egyéni OB, 2. elődöntő Debrecen, Látóképi-víztározó
04. 27–28. III. Freestyle Rakós Botos OB, 2. elődöntő Maconka, 3. sz. előtározói versenypálya
04. 28. XXIV. Csónakos Pergető OB, 1. elődöntő Budapest, Lupa-tó
05. 04. XXIII. Top Mix Kupa Úszós Balatonújlak, Nyugati-övcsatorna
05. 04–05. XIII. Feeder VB Spanyolország, Merida
05. 04–05. III. Freestyle Rakós Botos OB, 3. elődöntő Paks, 6. sz. Versenytó
05. 04–05. III. Freestyle Rakós Botos OB, 4. elődöntő Koroncó, Torma Lake
05. 04–05. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa, tavaszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó
05. 05. XXIV. Csónakos Pergető OB, 2. elődöntő Kaposvár, Deseda-tó
05. 10–12. XXXII. Klubcsapat OB Kaposvár, Deseda-tó
05. 11–12. IX. Freestyle Method Feeder OB, 5. elődöntő Lukácsháza, Abért-tó
05. 11–12. IX. Freestyle Method Feeder OB, 6. elődöntő Dunakeszi, Dunakeszi kavicsbányató
05. 11–12. IX. Hethland Feeder Kupa Zamárdi, Balaton
05. 16–19. XVI. Pontyfogó OB, 1. elődöntő Kaposvár, Deseda-tó
05. 17–18. XXI. Parti Pergető VB Bosznia-Hercegovina, Kiseljak
05. 18. XI. Top Mix Feeder Kupa Balatonújlak, Nyugati-övcsatorna
05. 18–19. III. Freestyle Rakós Botos OB, 5. elődöntő Kiskunhalas, Ezüst-tó
05. 23–26. LXI. Egyéni OB, középdöntő Szeged, Maty-ér
05. 25–26. IX. Freestyle Method Feeder OB, 7. elődöntő Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó
05. 25. IV. MOHOSZ–MHSSZ Siketek Úszós Kupa Szeged, Maty-ér
05. 26. V. MOHOSZ–MHSSZ Siketek Feeder Kupa Szeged, Maty-ér
05. 26. I. Mozgássérültek Feeder Kupa Szeged, Maty-ér
06. 01–02. VII. Feeder Klubcsapat VB Portugália, Odivelas Dam
06. 01–02. IX. Freestyle Method Feeder OB, 8. elődöntő Maconka, 3. sz. előtározói versenypálya
06. 01–02. IX. Freestyle Method Feeder OB, 9. elődöntő Kiskunhalas, Ezüst-tó
06. 01–02. XVIII. Műlegyező OB, 1–2. forduló Csehország, Vissy Brod
06. 01–02. XIII. Pergető Triatlon, 1. forduló Mohács, Duna
06. 02. XXIV. Csónakos Pergető OB, 3. elődöntő Duna
06. 05. A Magyar Horgászat Nagyköveteinek XI. Találkozója és Horgászversenye Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
06. 08–09. IX. Freestyle Method Feeder OB, 10. elődöntő Hantos, Hantosi horgásztó
06. 08–09. IX. Freestyle Method Feeder OB, 11. elődöntő Nagykanizsa, Csónakázó-tó
06. 08–09. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa, nyári forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó
06. 14–15. XVI. Veterán, VI. Masters, XXV. Mozgáskorlátozott VB Bulgária, Plovdiv
06. 15–16. III. Freestyle Rakós Botos OB, 6. elődöntő Kiskunmajsa, Majsa-tó
06. 16–21. XX. Professzionális Bojlis Európa Kupa Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
06. 22–23. IX. Freestyle Method Feeder OB, 12. elődöntő Kiskunmajsa, Majsa-tó
06. 22–23. III. Freestyle Rakós Botos OB, 7. elődöntő Székesfehérvár, Hajnal-tó
06. 27–30. XVI. Pontyfogó OB, 2. elődöntő Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó
06. 27–30. XIV. Feeder OB, középdöntő Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza
06. 29. X. Haldorádó Junior Feeder Kupa Kiskunhalas, Ezüst-tó
06. 29–30. XXVIII. Európa-bajnokság Hollandia, Spannenburg, Prinses Margriet Canal
07. 04–07. XXII. Veterán OB Kaposvár, Deseda-tó
07. 04–07. VIII. Masters OB Kaposvár, Deseda-tó
07. 05–07. IV. Casting Világkupa Szlovákia, Nové Zámky
07. 06–07. IX. Freestyle Method Feeder OB, 13. elődöntő Koroncó, Torma Lake
07. 06–07. XIII. Pergető Triatlon 2. forduló Madocsa, Duna
07. 07. XXIV. Csónakos Pergető OB, 4. elődöntő Levelek, Leveleki-víztározó
07. 10–13. IV. Női Pontyfogó VB Lettország, Kūku parish, Baļote lake
07. 10–13. I. U22 Pontyfogó VB Lettország, Kūku parish, Baļote lake
07. 11–14. LIX. U15 Utánpótlás OB Debrecen, Látóképi-víztározó
07. 11–14. LIX. U20 Utánpótlás OB Debrecen, Látóképi-víztározó
07. 11–14. LIX. U25 Utánpótlás OB Debrecen, Látóképi-víztározó
07. 13–14.

I. Energofish Classic Feeder Race Kaposvár, Deseda-tó

07. 19–21. IV. Masters Feeder OB Gyomaendrőd, Fűzfászugi-holtág
07. 19–21. III. Utánpótlás U25 Feeder OB Gyomaendrőd, Fűzfászugi-holtág
07. 18–21. XLVII. Női OB Levelek, Leveleki-víztározó
07. 20–21. IX. Method Feeder OB, 14. elődöntő Paks, 6. sz. versenytó
07. 25–28. XVI. Pontyfogó OB, döntő Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
07. 26–28. III. Freestyle Rakós Botos OB, 1. középdöntő Koroncó, Torma Lake
07. 27–28. XLIII. Klubcsapat VB Szlovénia, Brežice
08. 01–03. IX. Feeder Klubcsapat OB Kenderes-Bánhalma, Nagykunsági-főcsatorna
08. 01–04. IV. Női Pontyfogó OB Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
08. 01–04. III. Utánpótlás U22 Pontyfogó OB Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
08. 02–04. III. Freestyle Rakós Botos OB, 2. középdöntő Kiskunhalas, Ezüst-tó
08. 03–04. XIII. Pergető Triatlon 3. forduló Neszmély, Duna
08. 03–04. XIV. Műlegyező Adria–Duna Kupa Montenegro, Mojkovac
08. 09–10. XVI. U25 Utánpótlás VB Szerbia, Bela Crkva, DTD-csatorna
08. 09–10. XXXVII. U20 Utánpótlás VB Szerbia, Bela Crkva, DTD-csatorna
08. 09–10. XXVIII. U15 Utánpótlás VB Szerbia, Bela Crkva, DTD-csatorna
08. 09–11. VI. Freestyle Method Feeder Klubcsapat OB Szeged, Maty-ér
08. 09–11. III. Női Feeder OB Tiszakécske, Holt-Tisza
08. 17–18. LXI. Tagszövetségi Csapat OB Szeged, Maty-ér
08. 18. LXVI. Casting OB Agárd
08. 22–25. IX. Freestyle Method Feeder OB, középdöntő Kiskunhalas, Ezüst-tó
08. 22–25. IX. Freestyle Method Feeder OB, középdöntő Lukácsháza Abért-tó
08. 22–25. IX. Freestyle Method Feeder OB, középdöntő Nagykanizsa, Csónakázó-tó
08. 24–25. XXX. Női VB Portugália, Penacova
08. 30. – 09. 01. III. Freestyle Rakós Botos OB, döntő Kiskunmajsa, Majsa-tó
08. 31. XXXI. Alpok-Adria Kupa Szlovénia, Maribor Pristava-tó
08. 31. – 09. 01. IV. Street Fishing Pergető OB, 1-2. forduló később meghatározott helyszín
09. 04–06. VII. Országos Halőri Szakmai Verseny és Találkozó Szarvas, Kákafoki-holtág
09. 04–07. XXIV. Pontyfogó VB Horvátország, Našice, Lake Lapovac and Šandor
09. 04–07. XIV. Feeder OB, döntő Kaposvár, Deseda-tó
09. 07–08. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa, őszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó
09. 13–15. XXIV. Csónakos Pergető OB, középdöntő Abádszalók, Tisza-tó
09. 13–14. IV. Freestyle Method Feeder VB Bulgária, Plovdiv
09. 14–15. XVIII. Műlegyező OB, 3. és 4. forduló Szlovákia, Zólyom-Szilács
09. 20–21. XXXV. Rendőr Horgász Európa Kupa Belgium
09. 21–22. LXX. Nemzetek VB Franciaország, Bethune
09. 21–22. V. Kulcsi Pergetős Találkozó Kulcs, Duna
09. 22. MOHOSZ–DESEDA Kajakos Pergető Kupa Kaposvár, Deseda-tó
09. 25–29. IV. Harcsafogó OB, 2. forduló Szeged, Atkai-holtág
09. 27. Hanák Open Műlegyező Kupa Csehország
09. 26–29. IX. Freestyle Method Feeder OB döntő Bátonyterenye, Maconkai-víztározó 2. sz., déli versenypálya (III. tó)
09. 28–29. RDHSZ Junior Casting Open Szigetszentmárton
09. 26. – 10. 05. XII. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny Balaton
10. 04–06. XV. Csónakos Pergető VB Írország, Lough Heme
10. 04–05. III. Masters Feeder VB Magyarország, Szeged, Maty-ér
10. 04–05. I. U25 Utánpótlás Feeder VB Magyarország, Szeged, Maty-ér
10. 10–13. LXI. Egyéni OB, döntő Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza
10. 16–18. II. European Feeder Cup Belgium, Kinrooi-Limburg
10. 18–20. XXIV. Csónakos Pergető OB, döntő Abádszalók, Tisza-tó
10. 19. VII. Távdobó OB Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
10. 19–20. XVIII. Mozgáskorlátozott OB Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
10. 23–27. V. WalterLand–Daiwa Masters Horgászverseny Szeged, Maty-ér
10. 26–27. IV. Trout Area Pergető OB, 1. elődöntő Nyírpazony
11. 01–02. IV. Street Fishing VB később meghatározott helyszín
11. 01–03. II. V4 Method Feeder Kupa Kiskunhalas, Ezüst-tó
11. 09–10. IV. Trout Area Pergető OB, 2. elődöntő Győr, MMX-tó
11. 10.

II. Wizard Csónakos Pergető Kupa Kaposvár, Deseda-tó

11. 15–16. IV. Trout Area VB Bulgária, Kapinovo
11. 23–24. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa, téli forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó
11. 30. – 12. 01. IV. Trout Area Pergető OB, döntő Nyírpazony

 

 A naptár Google Calendar linkje:

https://calendar.google.com/calendar/embed?src=ffa608c9c9115fdf808a5e85546914e3c40c3d74cb57d2e12490f057fc002b68%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FBudapest