XXVII. Klubcsapat OB Szeged, Maty-éri Evezőspálya. 

 

Ideje: 2019. Október 4–6.

Edzések: Október 1 (kedd) , Október 2 (szerda)  10.00–18.00

Kötelező edzés: Október 3 (csütörtök) 10.00–14.00 a kötelező edzésnapon a pályát 16:00-ig el kell hagyni! Alapozó etetés edzésnapokon is csak 09:50–10:00 óra között lehetséges.

Felhívjuk minden csapat figyelmét, hogy az edzésnapokon csak a nevezett versenyzők horgászhatnak, kizárólag a versenyen is használható felszereléssel! A versenypályáról halat elvinni nem lehet!

Edzés helyek: A szabad edzések idejére 6 fős boxok kerülnek kijelölésre, kivételt képez a csütörtöki kötelező edzésnap, ekkor 5 fős szektorok lesznek már kijelölve! 

CSAPAT KEDD CSAPAT SZERDA CSAPAT CSÜTÖRTÖK
Csépa-Kinizsi HE 1–6 MEP - Timár Mix - Békéscsaba 1–6 Maros Mix Team 1–5
Elektromosok SHE – Vasi Vizeken 7-–2 MMX - Sensas Team 7-–2 WalterLand-Daiwa Team 6–10
Fish Hunter Team 13–18 Perfect Fishing Team 13–18 Szigetköz Horgász Egyesület 11–15
FŐHESZ 19–24 Pilisvörösvári HE 19–24 Matchfishing Szarvas 16–20
Komárom-Esztergom Megyei Szövetsége 25–30 Csépa-Kinizsi HE 25–30 Urfish-Browning Team 21–25
Közép Tisza Vidéki HESZ 31–36 WalterLand-Daiwa Team 31–36 Timár Mix - Maver Team 26–30
Maros Mix Team 37–42 Special Mix Team 37–42 Premiko Team 31–35
Matchfishing Szarvas 43–48 Szegedi Herman Ottó HE 43–48 Pécsi Horgász Egyesület 36–40
MEP - Timár Mix - Békéscsaba 49–54 Timár Mix - Maver Team 49–54 Perfect Fishing Team 41–45
MMX - Sensas Team 55–60 FŐHESZ 55–60 Elektromosok SHE – Vasi Vizeken 46–50
Pécsi Horgász Egyesület 61–66 Timár Mix Team 61–66 Komárom-Esztergom Megyei Szövetsége 51–55
Perfect Fishing Team 67–72 Szigetköz Horgász Egyesület 67–72 Csépa-Kinizsi HE 56–60
Pilisvörösvári HE 73–78 Fish Hunter Team 73–78 HUNGARIAN COLMIC TEAM 61–65
WalterLand-Daiwa Team 79–84 Urfish-Browning Team 79–84 Szegedi Herman Ottó HE 66–70
Special Mix Team 85–90 Közép Tisza Vidéki HESZ 85–90 MMX - Sensas Team 71–75
Szegedi Herman Ottó HE 91–96 Komárom-Esztergom Megyei Szövetsége 91–96 Timár Mix Team 76–80
HUNGARIAN COLMIC TEAM 97–102 Premiko Team 97–102 Pilisvörösvári HE 81–85
Timár Mix - Maver Team 103–108 Maros Mix Team 103–108 Fish Hunter Team 86–90
Timár Mix Team 109–114 Elektromosok SHE – Vasi Vizeken 109–114 MEP - Timár Mix - Békéscsaba 91–95
Urfish-Browning Team 115–120 Pécsi Horgász Egyesület 115–120 Közép Tisza Vidéki HESZ 96–100
Premiko Team 121–126 Matchfishing Szarvas 121–126 FŐHESZ 101–105
Szigetköz Horgász Egyesület 127–132 HUNGARIAN COLMIC TEAM 127–132 Special Mix Team 106–110

 

A fordulók programja: 

Október 3 (csütörtök) 15:00 órától kapitányi értekezlet a Büfé melletti csónakházban (tájékoztató, regisztráció, szektorok sorsolása)

Október 4 (péntek)

07:00 – csapatok regisztrációja a büfé melletti csónakházban

07:30 – rajthelyek sorsolása

08:00 – 1. hangjelzés: rajthelyek elfoglalása

08:45 – 2. hangjelzés: 5 perccel a csali ellenőrzés megkezdése előtt

08:50 – csali és etetőanyag ellenőrzés

09:50 – 3. hangjelzés: etetés kezdete

10:00 – 4. hangjelzés: verseny kezdete

13:55 – 5. hangjelzés: utolsó 5 perc a versenyből 

14:00 – 6. hangjelzés: verseny vége, mérlegelés 

15:00 kapitányi értekezlet

Október 5. (szombat)

07:00 – csapatok regisztrációja a büfé melletti csónakházban

07:30 – rajthelyek sorsolása

08:00 – 1. hangjelzés: rajthelyek elfoglalása

08:45 – 2. hangjelzés: 5 perccel a csali ellenőrzés megkezdése előtt

08:50 – csali és etetőanyag ellenőrzés

09:50 – 3. hangjelzés: etetés kezdete

10:00 – 4. hangjelzés: verseny kezdete

13:55 – 5. hangjelzés: utolsó 5 perc a versenyből 

14:00 – 6. hangjelzés: verseny vége, mérlegelés

15:00 kapitányi értekezlet

Október 6 (vasárnap)

07:00 – csapatok regisztrációja a büfé melletti csónakházban

07:30 – rajthelyek sorsolása

08:00 – 1. hangjelzés: rajthelyek elfoglalása

08:45 – 2. hangjelzés: 5 perccel a csali ellenőrzés megkezdése előtt

08:50 – csali és etetőanyag ellenőrzés

09:50 – 3. hangjelzés: etetés kezdete

10:00 – 4. hangjelzés: verseny kezdete

13:55 – 5. hangjelzés: utolsó 5 perc a versenyből 

14:00 – 6. hangjelzés: verseny vége, mérlegelés

15:00 – ebéd

16:30 - eredményhirdetés

Etetőanyag és csalikorlátozás: 

Maximum 20 liter etetőanyag (bekevert, áttört, kész, nedves állapotban, beleértve földet, agyagot, kukoricát, magokat, és ragasztókat, aromákat minden egyéb, a vízi környezetre és a növényzetre ártalmatlan, nem mérgező összetevőt) használható fel. A klubcsapatok országos bajnokságán a következő élőcsali felhasználás engedélyezett: összesen 2,5 liter élőcsali használható fel, melyből 1 liter lehet a vízilárva, amiből maximum 0,25 liter lehet a tűzőszúnyog és maximum 0,5 liter lehet a giliszta mennyisége. Ezen a mennyiségen felül a horogra szánt tűző szúnyogot a FIPS.ed által hivatalosan elfogadott tűzőszúnyog limitáló edényben kell az ellenőrzésre bemutatni.

A verseny a finomszerelékes versenyszabályzat szerint került lebonyolításra: Versenyszabályzat

A rendezőség a verseny utolsó napján (vasárnap) ebéddel vendégeli meg a résztvevő csapatok tagjait. Ebéd a többi napra a helyszínen rendelhető.

Értékelés: A bajnokság első három helyezett csapata serleget vehet át, a csapattagok egyedi MOHOSZ éremmel lesznek jutalmazva. A bajnokság győztese egy évig őrizheti a MOHOSZ által alapított VÁNDORKUPÁT.

A bajnokságot a Horgászegyesületek Csongrád Megyei Szövetsége bonyolítja le.

Információ: 62/543 490 , 30/724 1439

Eredményes versenyzést kívánunk!