Helyszín: Kaposvár, Deseda-tó Időpontja: 2019. június 13–16.

Az elődöntőre a következő versenyzők regisztráltak: Ambrus Tibor, Anda József, Arató Soma Gergely, Bakó Péter, Bakos Bálint, Balog Gábor, Balogh Kálmán, Baluka Péter, Bánfi János, Bánfi Zénó, Bató Attila, Bereczki Ferenc, Bódi Csaba, Bodnár Sándor, Bodzsár Norbert Márk, Borda Zsolt, Böde Géza, Csizmadia Ákos, Dávid Szabolcs, Döme Gábor, Erdei Attila Csaba, Fabók Sándor,  Feher Peter, Felhősi  István , Fias Dénes, Forgó  Attila, Frankó Zoltán Tibor, Gábeli Péter, Gábor András, Gál Bence, Gratzoll László, Gyalus István, Hajdú Tamás ifj., Hanuta Ferenc, Heizler Tamás, Hercze Zoltán János, Horváth Varga Péter, Hutóczki Attila, Illyés Miklós, Jago Attila, Jerabek Antal Ifj., Juhász József, Kaba Péter, Kádár Zsolt, Kálló Kornél, Katona Máté, Kis Levente, Kiss Gergely, Kiss Imre, Kiss Péter, Kocsis László, Kolláth Ferenc, Kovács Béla, Kovács Gergő, Kovács József, Ladányi Béla, Lázár József, Lipák András, Lutor Tamás, Maldrik Péter, Markovics Norbert, Marosi István, Meződi János, Molnár Zsolt, Movrin Máté, Novák János, Orosz Miklós, Papp József, Pesti István, Polcsits László, Puszta Zsolt, Répási András, Rigó Edit, Ruszin Dávid, Simon Norbert Péter, Sipos Gábor Ifj., Sipos József, Sipos Zsolt János, Sivák Mátyás, Sólyom László, Stál Gyula, Suszter Gyula, Szabó Adrienn, Szabó Bence, Szabó József, Szabó Károly, Szabó Tamás, Szarka Imre, Szász Máté, Szász Sándor, Szegedi Tibor, Szénási Béla, Szeri Zoltán, Szopper Zoltán, Tari István, Tóth Henrik, Tóth József, Ujszászi Dániel,, Váradi Kristóf, Varga Albert István, Varga János, Varsányi Miklós, Végh Tamás, Veréb  Tamás, Vidó Ferenc, Vörös Tibor, Walter Tamás, Wellner Gábor, Zsohár Gábor

Edzésnapok: 2019. június 10–11 (hétfő-kedd) Kötelező edzés: 2019. Június 12 /szerda/ 10.00-tól 15.00-ig
Haltartó használata csak a kötelező edzésnapon megengedett! A kötelező edzésnapon a versenypályát 17:00 óráig el kell hagyni!

Az elődöntő a hivatalos feeder versenszabályzat szerint történik. Feeder versenyszabályzat

Az elődöntőből tovább jutott 40 versenyző a négy fordulóban szerzett pontjait tovább viszi a döntőbe.

Limit:  Az etetőanyag és csali összetételének kizárólag természetes eredetű anyagokból kell állnia, semmilyen fémes eredetű anyag, valamint bojli, paszta, pellet vagy gyurma, illetve műcsali nem használható. Egy fordulóban maximum 12 l etetőanyag (bekevert, áttört, kész, nedves állapotban, beleértve földet, agyagot, kukoricát, magokat, és minden egyéb, a vízi környezetre és a növényzetre ártalmatlan, nem mérgező összetevőt). Az elődöntőn a következő élőcsali felhasználás engedélyezett: 2,5 l élőcsali használható fel, és amely legfeljebb 0,5 liter vízilárvát, ebből legfeljebb 0,25 liter nagyméretű (tűző) szúnyoglárvát, legfeljebb 0,5 liter födigilisztát (beleértve annak valamennyi alfaját) nem összevágott formában tartalmazhat. Ezen a mennyiségen felül a horogra szánt tűző szúnyogot a FiPS által hivatalosan elfogadott tűző szúnyog limitáló edényben. Minden további csalizásra, vagy etetésre szánt (élő)anyagot a F.I.P.Se.d. áttetsző “hivatalos mérődobozában” kell az ellenőrzésre bemutatni. Az etetésre és csalizásra használt vízilárvát legfeljebb két “hivatalos mérődobozban” megosztva lehet az ellenőrzés során bemutatni (pl. 0,25 liter apró, és 0,25 liter tűző szúnyoglárva). Az ellenőrzésre a “hivatalos mérődobozokat” lezárva kell az ellenőrzésre bemutatni, a dobozok fedelét tilos bármilyen módon (pl. ragasztószalaggal) rögzíteni.

Sorsolások helyszíne a halőrház.

Versenynapok időbeosztása:
1. forduló 2019. Június 13 (csütörtök)
Regisztráció, megnyitó 7:00-ig 
Sorsolás 7:00-tól
1. hangjelzés: Rajthelyek elfoglalása 8:30-tól
2. hangjelzés: 8:55.Etetőanyag és csali limit 5 perc múlva Etetőanyag és csali limit ellenőrzés 9:00-től
3. hangjelzés: Etetés 9:50-től
4. hangjelzés: Verseny kezdete 10:00-tól
5. hangjelzés 14:55Verseny vége előtt 5 perccel
6. hangjelzés: Verseny vége 15:00  Mérlegelés

2. forduló 2019. június 14. (péntek)
Sorsolás 7.00-tól
1. hangjelzés: Rajthelyek elfoglalása 8:30-tól
2. hangjelzés: 8:55.Etetőanyag és csali limit 5 perc múlva. Etetőanyag és csali limit ellenőrzés 9:00-től
3. hangjelzés: Etetés 9:50-től
4. hangjelzés: Verseny kezdete 10:00-tól
5. hangjelzés 14:55Verseny vége előtt 5 perccel
6. hangjelzés: Verseny vége 15:00  Mérlegelés

3.forduló 2019. június 15. (szombat)
Sorsolás 7.00-tól
1. hangjelzés: Rajthelyek elfoglalása 8:30-tól
2. hangjelzés: 8:55.Etetőanyag és csali limit 5 perc múlva. Etetőanyag és csali limit ellenőrzés 9:00-től
3. hangjelzés: Etetés 9:50-től
4. hangjelzés: Verseny kezdete 10:00-tól
5. hangjelzés 14:55Verseny vége előtt 5 perccel
6. hangjelzés: Verseny vége 15:00 Mérlegelés

4.forduló 2019. június 16. (vasárnap)
Sorsolás 7:00-tól
1. hangjelzés: Rajthelyek elfoglalása 8:30-tól
2. hangjelzés: 8:55.Etetőanyag és csali limit 5 perc múlva. Etetőanyag és csali limit ellenőrzés 9:00-től
3. hangjelzés: Etetés 9:50-től
4. hangjelzés: Verseny kezdete 10:00-tól
5. hangjelzés 14:55Verseny vége előtt 5 perccel
6. hangjelzés: Verseny vége 15:00 Mérlegelés
A verseny végén egy ebéd várja a versenyzőket.

Eredményhirdetés 17:00, kérünk minden résztvevőt, hogy jelenlétével tisztelje meg az eredményhirdetést, ahol az elődöntő első három helyezettje serlegeket vehet át.
Sorsolás:
A szektorok elosztása rács alapján, a szektoron belüli helyek sorsolás kézi húzással történik.
Info: A bajnokságot a Horgászegyesületek Somogy Megyei Szövetsége bonyolítja le. Információ: Kovács Gábor halőr +3620 325 3470
Információk a vízről: Deseda-tó
Megközelítés: 

FEEDEROB palya

Kötelező edzés helyek sorsolása:

 
Varsányi Miklós 1 Suszter Gyula 21 Szabó Adrienn 41 Vidó Ferenc 61 Szarka Imre 81 Tari István 101
Kádár Zsolt 2 Kiss Gergely 22 Baluka Péter 42 Bakos Bálint 62 Walter Tamás 82 Lázár József 102
Hanuta Ferenc 3 Sólyom László 23 Gratzoll László 43 Végh Tamás 63 Feher Peter 83 Kocsis László 103
Bató Attila 4 Marosi István 24 Veréb  Tamás 44 Sipos Zsolt János 64 Anda József 84 Fabók Sándor 104
Szegedi Tibor 5 Movrin Máté 25 Puszta Zsolt 45 Hajdú Tamás ifj. 65 Markovics Norbert 85 Kolláth Ferenc 105
Döme Gábor 6 Wellner Gábor 26 Stál Gyula 46 Sipos Gábor Ifj. 66 Pesti István 86 Gábeli Péter 106
Gál Bence 7 Ruszin Dávid 27 Bódi Csaba 47 Meződi János 67 Tóth József 87 Jago Attila 107
Varga Albert István 8 Tóth Henrik 28 Balogh Kálmán 48 Fias Dénes 68 Arató Soma Gergely 88 Szabó Bence 108
Molnár Zsolt 9 Ladányi Béla 29 Novák János 49 Váradi Kristóf 69 Jerabek Antal Ifj. 89    
Szeri Zoltán 10 Balog Gábor 30 Kovács Béla 50 Varga János 70 Bakó Péter 90    
Juhász József 11 Szász Máté 31 Gyalus István 51 Kovács József 71 Borda Zsolt 91    
Szász Sándor 12 Rigó Edit 32 Szénási Béla 52 Kiss Imre 72 Papp József 92    
Forgó  Attila 13 Heizler Tamás 33 Hercze Zoltán János 53 Gábor András 73 Ambrus Tibor 93    
Szopper Zoltán 14 Sivák Mátyás 34 Polcsits László 54 Lipák András 74 Szabó József 94    
Felhősi  István  15 Bodnár Sándor 35 Bánfi Zénó 55 Répási András 75 Katona Máté 95    
Zsohár Gábor 16 Bánfi János 36 Lutor Tamás 56 Bereczki Ferenc 76 Sipos József 96    
Ujszászi Dániel 17 Bodzsár Norbert Márk 37 Orosz Miklós 57 Kis Levente 77 Simon Norbert Péter 97    
Vörös Tibor 18 Erdei Attila Csaba 38 Kálló Kornél 58 Szabó Tamás 78 Hutóczki Attila 98    
Szabó Károly 19 Böde Géza 39 Illyés Miklós 59 Horváth Varga Péter 79 Kiss Péter 99    
Dávid Szabolcs 20 Kovács Gergő 40 Csizmadia Ákos 60 Frankó Zoltán Tibor 80 Maldrik Péter 100