Negyven döntős kezdi meg a küzdelmet szeptember 19-én az Alcsiszigeti Holt-Tiszán, hogy eldöntsék, ki viheti haza a négy forduló után a vándorserleget. 

4. forduló:

Kiélezett, grammokra menő küzdelemben Magyar Szilárd 16 pontot szerezve 1996 és 2001 után, újból megszerezte a magyar bajnoki címet. A dobogó második fokára Szákovics Imre állhatott fel, csupán egyetlen pont különbséggel. A harmadik helyet Csillag Lászlónak sikerült behúznia. Egy végig izgalmas, fogásokban bővelkedő, sportszerű bajnokságot zártunk le a döntővel. Az értékes ranglista pontok gyűjtése is befejeződött, kialakult a 10 fős válogatott keret is, amelyben friss nevekkel találkozhatunk, és hiányolhatunk olyan versenyzőket, akiket sokan a Top 10-be vártak. Egy biztos. Nagyon nehéz már a döntőbe is bekerülni, és aki itt helytáll, biztos, hogy a nemzetközi mezőnyben is megállja a helyét. Jövőre is szurkolhatunk a magyar csapatnak!

A bajnokságon készült videó megtekinthető youtube csatornánkon:MOHOSZ YOUTUBE

LVI. EOB döntő dobogó 2

# NÉV KD P KD S RH1 S1 P1 RH2 S2 P2 RH3 S3 P3 RH4 S4 P4 ÖS ÖP
1 Magyar Szilárd 7 89820 A1 16590 1 B1 12595 2 C9 13385 4 D3 17650 2 150040 16
2 Szákovics Imre 7 104040 A4 15525 3 C5 15700 1 D5 12495 5 B5 15390 1 163150 17
3 Csillag László 10 85280 B7 10825 4 D3 14125 2 A4 18380 1 C10 13850 2 142460 19
4 Kökény József 8 99380 A10 10915 7 D10 15640 1 C4 14290 2 B6 13500 4 153725 22
5 Katus Gyula Ifj. 15 82800 D9 14280 1 B10 12912 1 C3 14350 1 A7 18060 4 142402 22
6 Csöregi Balázs 11 84660 C9 12765 1 A7 13390 5 D8 13400 3 B2 13735 3 137950 23
7 Nagy Benedek Zsolt 9 90880 D1 10645 5 C6 12410 2 B10 10290 5 A3 18070 3 142295 24
8 Kassai Adrián 14 82900 B3 11580 1 A9 10160 7 D9 13680 1 C6 15025 1 133345 24
9 Timár Szabolcs 13 73380 C10 12735 2 B4 11245 6 D2 13520 2 A4 19150 2 130030 25
10 Heimann József 11 91060 B1 11570 2 A2 15870 3 C1 11930 6 D2 14530 4 144960 26
11 Nagy András 15 80460 D10 14245 2 A6 16385 2 C10 13540 3 B9 12845 5 137475 27
12 Kaló Zoltán 16 75480 C4 11190 4 D2 12650 4 B1 13800 2 A2 22330 1 135450 27
13 Horváth László 7 95380 C7 11695 3 B2 11620 5 A3 14965 6 D1 11585 7 145245 28
14 Kovács Gergely 5 95100 D2 12295 3 B8 9305 8 A2 16600 5 C5 10895 7 144195 28
15 Pocsai Márk 11 88960 B6 11510 3 C4 11165 4 A10 9540 10 D9 17690 1 138865 29
16 Magyar Balázs 6 115640 C8 9490 9 B7 9210 9 A7 16775 4 D8 15920 3 167035 31
17 Magyar Gábor 15 81720 D4 10140 6 C2 10645 6 A1 17180 2 B1 13740 2 133425 31
18 Ambrus Tibor 13 77520 A3 15760 2 D1 11650 7 C2 13050 5 B8 11990 6 129970 33
19 Csomor Péter 16 75820 A5 14450 4 B9 11930 4 D4 11765 6 C1 12380 5 126345 35
20 Erdei Attila Csaba 7 96980 D6 7650 9 C9 9565 8 B4 11965 3 A10 10705 9 136865 36
21 Varga József ifj. 6 105820 B5 10130 7 D6 11210 9 A8 10795 9 C3 11435 6 149390 37
22 Szénási Béla Ifj. 25 69000 C5 10225 7 A5 18300 1 B3 18270 1 D5 13730 5 129525 39
23 Bajcsi András 16 72300 C6 10125 8 D9 12665 3 B6 9915 7 A6 17120 5 122125 39
24 Hamar Ferenc 17 71640 B4 10300 6 C7 10140 7 A5 16790 3 D4 12205 6 121075 39
25 Walter Tamás 13 78780 D8 9345 7 B5 7905 10 A9 12065 7 C2 13290 3 121385 40
26 Ágoston Lajos 20 70140 C1 10890 5 B6 11995 3 D7 11755 7 A9 16850 6 121630 41
27 Buczkó Krisztián 15 71340 A7 11130 6 D8 11155 10 B7 9830 8 C7 12455 4 115910 43
28 Lőrincz Dénes 20 66620 B9 10330 5 C10 12205 3 D3 11435 8 A5 14940 8 115530 44
29 Ujszászi Richárd 12,5 91680 A8 8650 9 C8 10960 5 D6 10510 9 B10 8450 10 130250 45,5
30 Baluka Péter 12 76060 D5 8910 8 A4 9310 10 C5 11360 8 B3 10805 8 116445 46
31 Bagdi Árpád Gyula Dr. 21 50980 A2 14210 5 D4 12240 6 B8 9970 6 C8 9370 8 96770 46
32 Nagy Sándor 17 86520 B2 9545 8 D5 11620 8 C6 11905 7 A1 15480 7 135070 47
33 Ribi Tamás 23 72120 C2 10840 6 D7 12465 5 A6 11405 8 B4 11025 7 117855 49
34 Timár Dániel Gábor 19 82820 C3 9380 10 A10 9655 8 D10 12550 4 B7 9590 9 123995 50
35 Babos Balázs 15 74700 A6 8695 8 C1 6825 9 B2 9305 9 D10 9225 10 108750 51
36 Csuka János Attila 23 74660 D3 6965 10 A3 11810 6 B5 11805 4 C9 7100 10 112340 53
37 Varga Albert Sándor 21 68000 B8 7050 10 A1 15210 4 D1 9560 10 C4 8505 9 108325 54
38 Baruta Richárd 21 64380 A9 7040 10 B3 10140 7 C7 9035 10 D6 11430 8 102025 56
39 Nagy Krisztián 23 70280 D7 11760 4 C3 5310 10 B9 7195 10 A8 10265 10 104810 57
40 Hajdú Tamás 23 59520 B10 9005 9 A8 9435 9 C8 10220 9 D7 10560 9 98740 59

 

LVI. EOB döntő 2 15 

A ranglsitán a 4. forduló eredményei után az alábbi végeredmény alakult ki: (ÖS össz.súlyt ÖP - össz. pont V - teljesített verseny) 

  NÉV ÖS ÖP V
1 Szákovics Imre 281785 157 3
2 Csillag László 243510 151 3
3 Magyar Szilárd 230470 145 3
4 Nagy Benedek Zsolt 237290 131 3
5 Nagy András 230046 130 3
6 Csöregi Balázs 227660 129 3
7 Kökény József 226365 121 3
8 Magyar Balázs 260005 120 3
9 Timár Szabolcs 215460 113 3
10 Kaló Zoltán 214015 109 3
11 Katus Gyula Ifj. 207162 103 2
12 Varga József ifj. 243085 97 3
13 Ambrus Tibor 210185 97 3
14 Magyar Gábor 223455 96 3
15 Kovács Gergely 222285 92 2
16 Csomor Péter 199545 89 3
17 Walter Tamás 206060 85 3
18 Kassai Adrián 152745 81 2
19 Erdei Attila Csaba 211195 78 3
20 Ujszászi Richárd 221005 74 3
21 Szénási Béla Ifj. 207225 74 3
22 Heimann József 207445 73 3
23 Lőrincz Dénes 193780 70 3
24 Buczkó Krisztián 200415 69 3
25 Pocsai Márk 188950 65 2
26 Horváth László 145245 56 1
27 Baruta Richárd 179825 49 3
28 Szilvási Szilárd Zsolt 73885 44 2
29 Malavolti Claudio 66545 37 2
30 Bajcsi András 122125 36 1
31 Hamar Ferenc 121075 34 1
32 Szilágyi Zsolt 20710 34 1
33 Faragó Zoltán 69215 32 2
34 Halász-Szabó Imre 23490 31 1
35 Ágoston Lajos 121630 30 1
36 Babos Balázs 159965 29 2
37 Jerabek Antal Ifj. 13660 28 1
38 Nagy Krisztián 163720 24 2
39 Pozsonyi Csaba 29490 23 1
40 Baluka Péter 116445 22 1
41 Bagdi Árpád Gyula Dr. 96770 20 1
42 Nagy Sándor 135070 18 1
43 Ribi Tamás 117855 16 1
44 Fekete János 48845 15 1
45 Timár Dániel Gábor 123995 14 1
46 Szoták Róbert 20880 14 1
47 Mészáros Gyula 20580 13 1
48 Csordás Dávid 54385 11 1
49 Csuka János Attila 112340 10 1
50 Borda Zsolt 51470 10 1
51 Urfi Tamás 47775 9 1
52 Kovács József Ifj. 13480 9 1
53 Varga Albert Sándor 108325 8 1
54 Csuka János 14110 8 1
55 Faragó Róbert 46710 7 1
56 Malavolti Andrea 16270 7 1
57 Gyulai Ferenc 48825 6 1
58 Hajdú Tamás 157345 5 3
59 Kovács Gergő 15710 5 1
60 Miloszrdni László 42440 4 1
61 Harmatos László 15560 4 1
62 Szigeti Attila 35480 3 1
63 Gábor András 13790 3 1
64 Kókai János 11260 2 1
65 Luzsinszky Tamás 33355 1 1

 

LVI. EOB döntő 2 14

3. forduló:

# NÉV KD P KD S RH1 S1 P1 RH2 S2 P2 RH3 S3 P3 ÖS ÖP
1 Magyar Szilárd 7 89820 A1 16590 1 B1 12595 2 C9 13385 4 132390 14
2 Szákovics Imre 7 104040 A4 15525 3 C5 15700 1 D5 12495 5 147760 16
3 Csillag László 10 85280 B7 10825 4 D3 14125 2 A4 18380 1 128610 17
4 Kökény József 8 99380 A10 10915 7 D10 15640 1 C4 14290 2 140225 18
5 Katus Gyula Ifj. 15 82800 D9 14280 1 B10 12912 1 C3 14350 1 124342 18
6 Csöregi Balázs 11 84660 C9 12765 1 A7 13390 5 D8 13400 3 124215 20
7 Horváth László 7 95380 C7 11695 3 B2 11620 5 A3 14965 6 133660 21
8 Kovács Gergely 5 95100 D2 12295 3 B8 9305 8 A2 16600 5 133300 21
9 Nagy Benedek Zsolt 9 90880 D1 10645 5 C6 12410 2 B10 10290 5 124225 21
10 Heimann József 11 91060 B1 11570 2 A2 15870 3 C1 11930 6 130430 22
11 Nagy András 15 80460 D10 14245 2 A6 16385 2 C10 13540 3 124630 22
12 Kassai Adrián 14 82900 B3 11580 1 A9 10160 7 D9 13680 1 118320 23
13 Timár Szabolcs 13 73380 C10 12735 2 B4 11245 6 D2 13520 2 110880 23
14 Kaló Zoltán 16 75480 C4 11190 4 D2 12650 4 B1 13800 2 113120 26
15 Erdei Attila Csaba 7 96980 D6 7650 9 C9 9565 8 B4 11965 3 126160 27
16 Ambrus Tibor 13 77520 A3 15760 2 D1 11650 7 C2 13050 5 117980 27
17 Magyar Balázs 6 115640 C8 9490 9 B7 9210 9 A7 16775 4 151115 28
18 Pocsai Márk 11 88960 B6 11510 3 C4 11165 4 A10 9540 10 121175 28
19 Magyar Gábor 15 81720 D4 10140 6 C2 10645 6 A1 17180 2 119685 29
20 Csomor Péter 16 75820 A5 14450 4 B9 11930 4 D4 11765 6 113965 30
21 Varga József ifj. 6 105820 B5 10130 7 D6 11210 9 A8 10795 9 137955 31
22 Hamar Ferenc 17 71640 B4 10300 6 C7 10140 7 A5 16790 3 108870 33
23 Szénási Béla Ifj. 25 69000 C5 10225 7 A5 18300 1 B3 18270 1 115795 34
24 Bajcsi András 16 72300 C6 10125 8 D9 12665 3 B6 9915 7 105005 34
25 Ágoston Lajos 20 70140 C1 10890 5 B6 11995 3 D7 11755 7 104780 35
26 Ujszászi Richárd 12,5 91680 A8 8650 9 C8 10960 5 D6 10510 9 121800 35,5
27 Lőrincz Dénes 20 66620 B9 10330 5 C10 12205 3 D3 11435 8 100590 36
28 Walter Tamás 13 78780 D8 9345 7 B5 7905 10 A9 12065 7 108095 37
29 Baluka Péter 12 76060 D5 8910 8 A4 9310 10 C5 11360 8 105640 38
30 Bagdi Árpád Gyula Dr. 21 50980 A2 14210 5 D4 12240 6 B8 9970 6 87400 38
31 Buczkó Krisztián 15 71340 A7 11130 6 D8 11155 10 B7 9830 8 103455 39
32 Nagy Sándor 17 86520 B2 9545 8 D5 11620 8 C6 11905 7 119590 40
33 Timár Dániel Gábor 19 82820 C3 9380 10 A10 9655 8 D10 12550 4 114405 41
34 Babos Balázs 15 74700 A6 8695 8 C1 6825 9 B2 9305 9 99525 41
35 Ribi Tamás 23 72120 C2 10840 6 D7 12465 5 A6 11405 8 106830 42
36 Csuka János Attila 23 74660 D3 6965 10 A3 11810 6 B5 11805 4 105240 43
37 Varga Albert Sándor 21 68000 B8 7050 10 A1 15210 4 D1 9560 10 99820 45
38 Nagy Krisztián 23 70280 D7 11760 4 C3 5310 10 B9 7195 10 94545 47
39 Baruta Richárd 21 64380 A9 7040 10 B3 10140 7 C7 9035 10 90595 48
40 Hajdú Tamás 23 59520 B10 9005 9 A8 9435 9 C8 10220 9 88180 50

 

LVI. EOB döntő 20

A ranglsitán a 3. forduló eredményei után az alábbi rangsor alakult ki: (HP - hozott pont DP - döntőért kapható pont TP - totál pontszám)

NÉV HP DP TP
Szákovics Imre 79 78 157
Csillag László 75 76 151
Magyar Szilárd 65 80 145
Nagy András 70 60 130
Csöregi Balázs 59 70 129
Nagy Benedek Zsolt 63 64 127
Kökény József 47 74 121
Magyar Balázs 70 48 118
Timár Szabolcs 49 56 105
Kaló Zoltán 51 54 105
Kovács Gergely 38 66 104
Katus Gyula Ifj. 31 72 103
Ambrus Tibor 51 50 101
Varga József ifj. 57 40 97
Magyar Gábor 48 44 92
Erdei Attila Csaba 36 52 88
Csomor Péter 45 42 87
Ujszászi Richárd 50 30 80
Walter Tamás 53 26 79
Heimann József 11 62 73
Kassai Adrián 15 58 73
Lőrincz Dénes 44 28 72
Szénási Béla Ifj. 36 36 72
Buczkó Krisztián 41 20 61
Pocsai Márk 13 46 59
Baruta Richárd 43 4 47
Szilvási Szilárd Zsolt 44 0 44
Malavolti Claudio 37 0 37
Szilágyi Zsolt 34 0 34
Faragó Zoltán 32 0 32
Babos Balázs 17 14 31
Halász-Szabó Imre 31 0 31
Jerabek Antal Ifj. 28 0 28
Nagy Krisztián 20 6 26
Pozsonyi Csaba 23 0 23
Fekete János 15 0 15
Szoták Róbert 14 0 14
Mészáros Gyula 13 0 13
Csordás Dávid 11 0 11
Borda Zsolt 10 0 10
Urfi Tamás 9 0 9
Kovács József Ifj. 9 0 9
Csuka János 8 0 8
Faragó Róbert 7 0 7
Malavolti Andrea 7 0 7
Gyulai Ferenc 6 0 6
Kovács Gergő 5 0 5
Miloszrdni László 4 0 4
Harmatos László 4 0 4
Hajdú Tamás 3 0 3
Szigeti Attila 3 0 3
Gábor András 3 0 3
Kókai János 2 0 2
Luzsinszky Tamás 1 0 1

 

LVI. EOB döntő 1 18

2. forduló:

 A második forduló utánl már van egy kis keveredés az élen. Magyar Szilárd, aki tegnap élt a szélső helye adta lehetőséggel, ma a B1-ről is egy szép kettest horgászott, így az élre ugrott. Szorosan mögötte Szákovics Imre, aki a C szektorban szerzett értékes egyesével biztosította be magát. Csapattársa, Horváth László, - aki az elődöntőben nagyot menetelet, és csak a végén botlott meg -, most felzárkózott a harmadik helyre. Őt öten követik egyetlen ponttal lemaradva, tehát nincsen még semmi sem veszve, illetve eldőlve. Még két fordukó van hátra, bárki beleszaladhat egy rosszabb szektor helyezésbe. 

LVI. EOB döntő 1

# NÉV KD P KD S RH1 S1 P1 RH2 S2 P2 ÖS ÖP
1 Magyar Szilárd 7 89820 A1 16590 1 B1 12595 2 119005 10
2 Szákovics Imre 7 104 040 A4 15 525 3 C5 15 700 1 135 265 11
3 Horváth László 7 95 380 C7 11 695 3 B2 11 620 5 118 695 15
4 Kökény József 8 99 380 A10 10 915 7 D10 15 640 1 125 935 16
5 Heimann József 11 91 060 B1 11 570 2 A2 15 870 3 118 500 16
6 Kovács Gergely 5 95 100 D2 12 295 3 B8 9 305 8 116 700 16
7 Nagy Benedek Zsolt 9 90 880 D1 10 645 5 C6 12 410 2 113 935 16
8 Csillag László 10 85 280 B7 10 825 4 D3 14 125 2 110 230 16
9 Csöregi Balázs 11 84 660 C9 12 765 1 A7 13 390 5 110 815 17
10 Katus Gyula Ifj. 15 82 800 D9 14 280 1 B10 12 912 1 109 992 17
11 Pocsai Márk 11 88 960 B6 11 510 3 C4 11 165 4 111 635 18
12 Nagy András 15 80 460 D10 14 245 2 A6 16 385 2 111 090 19
13 Timár Szabolcs 13 73 380 C10 12 735 2 B4 11 245 6 97 360 21
14 Varga József ifj. 6 105 820 B5 10 130 7 D6 11 210 9 127 160 22
15 Ambrus Tibor 13 77 520 A3 15 760 2 D1 11 650 7 104 930 22
16 Kassai Adrián 14 82 900 B3 11 580 1 A9 10 160 7 104 640 22
17 Magyar Balázs 6 115 640 C8 9 490 9 B7 9 210 9 134 340 24
18 Erdei Attila Csaba 7 96 980 D6 7 650 9 C9 9 565 8 114 195 24
19 Csomor Péter 16 75 820 A5 14 450 4 B9 11 930 4 102 200 24
20 Kaló Zoltán 16 75 480 C4 11 190 4 D2 12 650 4 99 320 24
21 Ujszászi Richárd 12,5 91 680 A8 8 650 9 C8 10 960 5 111 290 26,5
22 Magyar Gábor 15 81 720 D4 10 140 6 C2 10 645 6 102 505 27
23 Bajcsi András 16 72 300 C6 10 125 8 D9 12 665 3 95 090 27
24 Ágoston Lajos 20 70 140 C1 10 890 5 B6 11 995 3 93 025 28
25 Lőrincz Dénes 20 66 620 B9 10 330 5 C10 12 205 3 89 155 28
26 Walter Tamás 13 78 780 D8 9 345 7 B5 7 905 10 96 030 30
27 Baluka Péter 12 76 060 D5 8 910 8 A4 9 310 10 94 280 30
28 Hamar Ferenc 17 71 640 B4 10 300 6 C7 10 140 7 92 080 30
29 Buczkó Krisztián 15 71 340 A7 11 130 6 D8 11 155 10 93 625 31
30 Babos Balázs 15 74 700 A6 8 695 8 C1 6 825 9 90 220 32
31 Bagdi Árpád Gyula Dr. 21 50 980 A2 14 210 5 D4 12 240 6 77 430 32
32 Nagy Sándor 17 86 520 B2 9 545 8 D5 11 620 8 107 685 33
33 Szénási Béla Ifj. 25 69 000 C5 10 225 7 A5 18 300 1 97 525 33
34 Ribi Tamás 23 72 120 C2 10 840 6 D7 12 465 5 95 425 34
35 Varga Albert Sándor 21 68 000 B8 7 050 10 A1 15 210 4 90 260 35
36 Timár Dániel Gábor 19 82 820 C3 9 380 10 A10 9 655 8 101 855 37
37 Nagy Krisztián 23 70 280 D7 11 760 4 C3 5 310 10 87 350 37
38 Baruta Richárd 21 64 380 A9 7 040 10 B3 10 140 7 81 560 38
39 Csuka János Attila 23 74 660 D3 6 965 10 A3 11 810 6 93 435 39
40 Hajdú Tamás 23 59 520 B10 9 005 9 A8 9 435 9 77 960 41

 

A bajnokság tétje a jövő évi 10 fős kerettagság megszerzése is. A ranglsitán a 2. forduló eredményei után az alábbi rangsor alakult ki: (HP - hozott pont DP - döntőért kapható pont ÍTP - totál pontszám)

Név HP DP TP
Szákovics Imre 79 78 157
Magyar Szilárd 65 80 145
Csillag László 75 66 141
Nagy Benedek Zsolt 63 68 131
Nagy András 70 58 128
Csöregi Balázs 59 64 123
Kökény József 47 74 121
Magyar Balázs 70 48 118
Varga József ifj. 57 54 111
Kovács Gergely 38 70 108
Timár Szabolcs 49 56 105
Ambrus Tibor 51 52 103
Kaló Zoltán 51 42 93
Katus Gyula Ifj. 31 62 93
Ujszászi Richárd 50 40 90
Csomor Péter 45 44 89
Magyar Gábor 48 38 86
Walter Tamás 53 30 83
Heimann József 11 72 83
Erdei Attila Csaba 36 46 82
Lőrincz Dénes 44 32 76
Pocsai Márk 13 60 73
Buczkó Krisztián 41 24 65
Kassai Adrián 15 50 65
Szénási Béla Ifj. 36 16 52
Baruta Richárd 43 6 49
Szilvási Szilárd Zsolt 44 0 44
Babos Balázs 17 22 39
Malavolti Claudio 37 0 37
Szilágyi Zsolt 34 0 34
Faragó Zoltán 32 0 32
Halász-Szabó Imre 31 0 31
Jerabek Antal Ifj. 28 0 28
Nagy Krisztián 20 8 28
Pozsonyi Csaba 23 0 23
Fekete János 15 0 15
Szoták Róbert 14 0 14
Mészáros Gyula 13 0 13
Csordás Dávid 11 0 11
Borda Zsolt 10 0 10
Urfi Tamás 9 0 9
Kovács József Ifj. 9 0 9
Csuka János 8 0 8
Faragó Róbert 7 0 7
Malavolti Andrea 7 0 7
Gyulai Ferenc 6 0 6
Kovács Gergő 5 0 5
Miloszrdni László 4 0 4
Harmatos László 4 0 4
Hajdú Tamás 3 0 3
Szigeti Attila 3 0 3
Gábor András 3 0 3
Kókai János 2 0 2
Luzsinszky Tamás 1 0 1

1. forduló:
A szerdán érkező lehűlés a halak kedélyét is lehűtötte. Az első két edzésnaphoz képest kevesebb hallal kellett ma beérnie a versenyzőknek. A fogások zömét a törpeharcsák adták, bár a keszegekből is tudtak néhányan szépen zsákmányolni. A spiccbotok, rakósbotok játszanak főszerepet ezen a döntőn. A mai eredmények után még egy tömör élboly körvonalazódik, behozhatatlan előnye senkinek sincsen, ám van, akinek nagyot kell javítania ahhoz, hogy beférjen a 10 fős válogatott keretbe. Ez is a tétje ennek a versenynek, és nem csak a bajnoki címért, de ezért is nagyon kell küzdeni. Az elődöntőből hozott pontokhoz ehhez minél kevesebbet kell gyűjteni.

LVI. EOB döntő 1 24

Eredmények az 1. forduló után:

# NÉV KD P KD S RH1 S1 P1 ÖS ÖP
1 Kovács Gergely 5 95 100 D2 12 295 3 107 395 8
2 Magyar Szilárd 7 89 820 A1 16 590 1 106 410 8
3 Szákovics Imre 7 104 040 A4 15 525 3 119 565 10
4 Horváth László 7 95 380 C7 11 695 3 107 075 10
5 Csöregi Balázs 11 84 660 C9 12 765 1 97 425 12
6 Varga József ifj. 6 105 820 B5 10 130 7 115 950 13
7 Heimann József 11 91 060 B1 11 570 2 102 630 13
8 Nagy Benedek Zsolt 9 90 880 D1 10 645 5 101 525 14
9 Pocsai Márk 11 88 960 B6 11 510 3 100 470 14
10 Csillag László 10 85 280 B7 10 825 4 96 105 14
11 Magyar Balázs 6 115 640 C8 9 490 9 125 130 15
12 Kökény József 8 99 380 A10 10 915 7 110 295 15
13 Kassai Adrián 14 82 900 B3 11 580 1 94 480 15
14 Ambrus Tibor 13 77 520 A3 15 760 2 93 280 15
15 Timár Szabolcs 13 73 380 C10 12 735 2 86 115 15
16 Erdei Attila Csaba 7 96 980 D6 7 650 9 104 630 16
17 Katus Gyula Ifj. 15 82 800 D9 14 280 1 97 080 16
18 Nagy András 15 80 460 D10 14 245 2 94 705 17
19 Csomor Péter 16 75 820 A5 14 450 4 90 270 20
20 Walter Tamás 13 78 780 D8 9 345 7 88 125 20
21 Kaló Zoltán 16 75 480 C4 11 190 4 86 670 20
22 Baluka Péter 12 76 060 D5 8 910 8 84 970 20
23 Magyar Gábor 15 81 720 D4 10 140 6 91 860 21
24 Buczkó Krisztián 15 71 340 A7 11 130 6 82 470 21
25 Ujszászi Richárd 12,5 91 680 A8 8 650 9 100 330 21,5
26 Babos Balázs 15 74 700 A6 8 695 8 83 395 23
27 Hamar Ferenc 17 71 640 B4 10 300 6 81 940 23
28 Bajcsi András 16 72 300 C6 10 125 8 82 425 24
29 Nagy Sándor 17 86 520 B2 9 545 8 96 065 25
30 Ágoston Lajos 20 70 140 C1 10 890 5 81 030 25
31 Lőrincz Dénes 20 66 620 B9 10 330 5 76 950 25
32 Bagdi Árpád Gyula Dr. 21 50 980 A2 14 210 5 65 190 26
33 Nagy Krisztián 23 70 280 D7 11 760 4 82 040 27
34 Timár Dániel Gábor 19 82 820 C3 9 380 10 92 200 29
35 Ribi Tamás 23 72 120 C2 10 840 6 82 960 29
36 Varga Albert Sándor 21 68 000 B8 7 050 10 75 050 31
37 Baruta Richárd 21 64 380 A9 7 040 10 71 420 31
38 Szénási Béla Ifj. 25 69 000 C5 10 225 7 79 225 32
39 Hajdú Tamás 23 59 520 B10 9 005 9 68 525 32
40 Csuka János Attila 23 74 660 D3 6 965 10 81 625 33

 

LVI. EOB döntő 19 

A sorsolási ráccsal meghatározott horgászhelyek az elkövetkező négy fordulóra a következők:

1 Ambrus Tibor A (1-5) D (1-5) C B
2 Szákovics Imre A (1-5) C D (1-5) B
3 Bagdi Árpád Gyula Dr. A (1-5) D (1-5) B C
4 Csomor Péter A (1-5) B D (1-5) C
5 Magyar Szilárd A (1-5) B C D (1-5)
6 Kökény József A (6-10) D (6-10) C B
7 Ujszászi Richárd A (6-10) C D (6-10) B
8 Buczkó Krisztián A (6-10) D (6-10) B C
9 Babos Balázs A (6-10) C B D (6-10)
10 Baruta Richárd A (6-10) B C D (6-10)
11 Nagy Sándor B D (1-5) C A (1-5)
12 Lőrincz Dénes B C D (1-5) A (1-5)
13 Csillag László B D (1-5) A (1-5) C
14 Varga József ifj. B D (6-10) A (6-10) C
15 Varga Albert Sándor B A (1-5) D (1-5) C
16 Kassai Adrián B A (6-10) D (6-10) C
17 Hamar Ferenc B C A (1-5) D (1-5)
18 Heimann József B A (1-5) C D (1-5)
19 Pocsai Márk B C A (6-10) D (6-10)
20 Hajdú Tamás B A (6-10) C D (6-10)
21 Kaló Zoltán C D (1-5) B A (1-5)
22 Timár Szabolcs C B D (1-5) A (1-5)
23 Bajcsi András C D (6-10) B A (6-10)
24 Ágoston Lajos C B D (6-10) A (6-10)
25 Ribi Tamás C D (6-10) A (6-10) B
26 Csöregi Balázs C A (6-10) D (6-10) B
27 Timár Dániel Gábor C A (6-10) D (6-10) B
28 Horváth László C B A (1-5) D (1-5)
29 Szénási Béla Ifj. C A (1-5) B D (1-5)
30 Magyar Balázs C B A (6-10) D (6-10)
31 Nagy Benedek Zsolt D (1-5) C B A (1-5)
32 Magyar Gábor D (1-5) C A (1-5) B
33 Baluka Péter D (1-5) A (1-5) C B
34 Kovács Gergely D (1-5) B A (1-5) C
35 Csuka János Attila D (1-5) A (1-5) B C
36 Erdei Attila Csaba D (6-10) C B A (6-10)
37 Nagy Krisztián D (6-10) C B A (6-10)
38 Katus Gyula Ifj. D (6-10) B C A (6-10)
39 Nagy András D (6-10) A (6-10) C B
40 Walter Tamás D (6-10) B A (6-10) C