A XI. Pontyfogó OB 2. fordulójának eredményei

 

II. forduló – részeredmény – június 2. 19:00

PFOB2 13

SZEKTOROK

 
No. Csapat     Szektor Darab Összsúly Átlagsúly Legnagyobb H.szám
1. Absolut  Carp Team Bárdóczky Zoltán Németh Zoltán A4 15 88080 5872 15630 1
2. Class – Halzona Carp Team Honyák Gábor Végh Róbert A5 5 45670 9134 19850 2
3. The One Club Novák György Novák Alex A8 10 37080 3708 6560 3
4. Racer Club Roskó Péter Kis Tamás A1 9 32800 3644 7350 4
5. Silverbaits Katran Team Gerencsér Gábor Keim Tamás A7 4 21280 5320 9600 5
6. TiZo Carp Club Magos Vilmos Szilágyi Gergő A2 2 12660 6330 9740 6
7. Stég Product és Extra Carp Temerin Varga Tamás Pitti Csaba A6 5 12300 2460 3400 7
8. Non-Stop Halibut Horgászboltok Török Lajos Török Zoltán A3 0 0 0 0 8
Össz:         50 249870 4997 19850  
No Csapat     Szektor Darab Összsúly Átlagsúly Legnagyobb H.szám
1. Racer Club Hegedüs Csaba Kovács Gábor B4 24 111830 4660 10580 1
2. Silverbaits Katran Team Feri Sándor Orbán Balázs B8 31 103070 3325 9060 2
3. TiZo Carp Club Gaál Tibor Nagy Zoltán B1 21 100410 4781 10510 3
4. Absolut  Carp Team Bodó Ferenc Pallag Róbert B2 16 63290 3956 9350 4
5. Class – Halzona Carp Team Bitó Péter Varga Attila B7 11 59600 5418 10580 5
6. Stég Product és Extra Carp Temerin Balogh Hunor Simon Csaba B3 15 50390 3359 7330 6
7. The One Club Paál Norbert Ács József B5 5 18750 3750 6960 7
8. Non-Stop Halibut Horgászboltok Andrássy György Garai Krisztián B6 2 3200 1600 1630 8
Össz:         125 510540 4084 10580  
No Csapat     Szektor Darab Összsúly Átlagsúly Legnagyobb H.szám
1. Absolut  Carp Team Halász Attila Győri Mihály C1 29 128200 4421 10120 1
2. Stég Product és Extra Carp Temerin Bodor András ifj. Zsibrita Pál C5 23 101260 4403 12930 2
3. TiZo Carp Club Tóth Sándor Kosaras Péter C7 30 93390 3113 9420 3
4. Racer Club Banka Pál Fekete Károly C3 27 79010 2926 6660 4
5. Class – Halzona Carp Team Szalók József Rehus Csaba C6 22 75270 3421 15760 5
6. The One Club Kovács Szilárd Balogh László C2 18 65650 3647 11980 6
7. Silverbaits Katran Team Bula János Haga Norbert C4 14 50520 3609 8180 7
8. Non-Stop Halibut Horgászboltok Kovács József Ziber Zoltán C8 6 16210 2702 4700 8
Össz:         169 609510 3607 15760  
 

Csapat eredmény

 
No. Csapat A B C ÖSSZ
1. Absolut  Carp Team 1 4 1 6
2. Racer Club 4 1 4 9
3. Class – Halzona Carp Team 2 5 5 12
4. TiZo Carp Club 6 3 3 12
5. Silverbaits Katran Team 5 2 7 14
6. Stég Product és Extra Carp Temerin 7 6 2 15
7. The One Club 3 7 6 16
8. Non-Stop Halibut Horgászboltok 8 8 8 24

 

XI. Pontyfogó OB állása 2. forduló után