A MOHOSZ 2021. évi országos rendezvény- és versenynaptára Lezárva: 2021. 02. 12.

Az aktuális járványügyi előírások és korlátozások függvényében, egy adott verseny időpontja előtt legkésőbb 30 nappal kerül sor végleges döntésre a megrendezésről, illetve a halasztásról vagy a törlésről.

Országos kiemelt rendezvények

 

03. 18.

VIII. Nemzeti Horgászsport Gála és Támogatói Bankett – Budapest, Hungexpo

03. 20.

IV. Halak Napja Központi Rendezvény és Ágazati Konferencia – Balaton

03. 18–21.

XXVIII. FeHoVa Szakkiállítás – Budapest, Hungexpo

tervezés alatt”

XI. Gödöllői Halászati, Horgászati Szakemberi Találkozó – Gödöllő, SZIE

tervezés alatt”

A Magyar Horgászat Nagyköveteinek VIII. Találkozója és Horgászversenye – Székesfehérvár,  Palotavárosi Felső-tó

tervezés alatt”

MA-HAL XLVI. Országos Halfőző Verseny – Zalaegerszeg

tervezés alatt”

XVII. F&H – Energofish Társasági- és Média Kupa – tervezés alatt”

tervezés alatt”

IV. Országos Halőri Szakmai Verseny és Találkozó – Székesfehérvár,  Palotavárosi Felső-tó

Világ- és Európa-bajnokságok, országos bajnokságok és kiemelt versenyek 

 

Úszós versenyek 

04. 09–11.

XV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 1–2–3. forduló – Szeged, Maty-éri evezőspálya

04. 10.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XVI. Tavaszi Maconka Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

04. 11.

XX. Top Mix – Preston kupa – Balatonújlak, Mária-csatorna

04. 15–17.

IX. Walterland Masters Nemzetközi Horgászverseny – Szeged, Maty-éri evezőspálya

04. 24.

I. MOHOSZ – BHSHE Siketek Úszós Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya

04. 22–25.

LVIII. Egyéni Országos Bajnokság elődöntő – Szeged, Maty-éri evezőspálya

04. 24–25.

I. MOHOSZ–URFISH Rakós botos Pontyfogó Kupa  1. elődöntő – Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó

05. 07–09.

XLIV. Női Országos Bajnokság 1–2–3. forduló – Tiszakécske, Holt-Tisza

05. 07–09.

I. MOHOSZ–URFISH Rakós botos Pontyfogó Kupa  2. elődöntő – Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó

05. 15.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VIII. Maconkai Majális Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

05. 14–16.

XIX. Veterán, V. Masters Országos Bajnokság  1–2–3. forduló – Debrecen, Látóképi-víztározó

05. 28–30.

XXIX. Klubcsapat Országos Bajnokság – Debrecen, Látóképi-víztározó

06. 05–06.

XIII. Veterán, III. Masters, XXII. Mozgáskorlátozott Világbajnokság – Szlovénia, Radece – Sava River

06. 19.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXIII. Tóparti Randevú Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

06. 18–20.

LVI. Utánpótlás Országos Bajnokság 1–2–3. forduló U25 – Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza

06. 18–20.

XIX. Veterán, V. Masters 4–5–6. forduló , XV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 4–5–6. forduló – Szeged, Maty-éri evezőspálya

06. 25–27.

I. MOHOSZ–URFISH Rakós botos Pontyfogó Kupa döntő – Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó 

06. 26–27.

XL. Klubcsapat Világbajnokság – Szerbia, Novi Sad, DTD csatorna

07. 02–04.

LVI. Utánpótlás Országos Bajnokság 1–2–3. forduló U15 és U20 – Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna

07. 16–18.

LVI. Utánpótlás Országos Bajnokság 4–5–6. forduló U25 – Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza, U15 és U20 – Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna

07. 16–18.

XLIV. Női Országos Bajnokság 4–5–6. forduló – Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna

07. 24.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, IX. Maconkai Napsugár Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

07. 24–25.

XXVI. Európa-bajnokság – Portugália, Coruche Sorraia River

07. 31–08. 01.

LVIII. Tagszövetségi Csapat Országos Bajnokság – Szeged, Maty-éri evezőspálya

08. 07–08.

XXV. U25, XXXIV. U20, XIII. U15 Utánpótlás Világbajnokság – Magyarország, Szolnok – Alcsi-szigeti Holt- Tisza és Kunhegyes – Nagykunsági-főcsatorna

08. 21–22.

XXVII. Női Világbajnokság – Hollandia,  Almere – Lage Vaart

09. 03–04.

XXXIII. Rendőr Horgász Európa Bajnokság – Németország, Brandenburg – Silokanal

09. 11–12.

LXVII. Nemzetek Világbajnoksága – Olaszország, Peschiera del Garda – Mincio River

09. 17–18.

XIII. Timár – Exner Kupa – Sukoró, Velencei evezőspálya

09. 25.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, IX. Vízparti Varázslat Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

09. 23–26.

LVIII. Egyéni Országos Bajnokság döntő – Sukoró, Velencei evezőspálya

10. 02–03.

XX. Maros Mix Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya

tervezés alatt”

II. Olasz–Magyar Válogatott Találkozó és Verseny – Kaposvár, Deseda-tó

10. 31.

XVI. EA Kupa  – Szeged, Maty-éri evezőspálya

tervezés alatt”

V. MOHOSZ–HEBOSZ Fogyatékkal Élők Horgász Kupa – Mezőkövesd, Hoór-völgyi-víztározó

tervezés alatt”

IV. Alpok–Adria Kupa (utánpótlás) nemzetközi verseny – Szlovénia

Pontyfogó versenyek

04. 15–18.

XV. Tavaszi Maconka Nemzetközi Bojlis Kupa (MIBC) – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

04. 18–24.

VII. Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa (IBCC) – Balaton

05. 13–16.

XIII. Pontyfogó Országos Bajnokság 1. forduló – Kaposvár, Deseda-tó

06. 06–11.

XVIII. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC)–XXXIII. Maconkai Nemzetközi Bojlis Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

06. 07–12.

II. Deseda Carp Cup – Kaposvár, Deseda-tó

06. 24–27.

XIII. Pontyfogó Országos Bajnokság 2. forduló – Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó

07. 01–04.

I. Női Pontyfogó Országos Bajnokság – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó vagy Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó

08. 12–15.

XIII. Pontyfogó Országos Bajnokság 3. forduló – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

09. 01–04.

I. Női Pontyfogó Világbajnokság – Anglia

09. 22–25.

XXII. Pontyfogó Világbajnokság – Ukrajna, Oblas Prylbychi – Trident Lake

10. 01–09.

IX. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH) – Balaton

Feeder versenyek 

03. 27.

X. Feeder Zoom – Fehérvárcsurgó Feeder Kupa – Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó

04. 02–03.

X. Maros Mix Feeder Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya

04. 10.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XVI. Tavaszi Maconka Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

04. 10–11.

XI. Feeder Országos Bajnokság selejtező – Szeged, Maty-éri evezőspálya

04. 17–18.

VI. Method Feeder Országos Bajnokság selejtező 1.  – Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó; Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó; Lukácsháza, Abért-tó; Bátonyterenye, Maconkai-víztározó, „Kis-Maconka”-előtározó

04. 17–18.

4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2021 - 1. tavaszi forduló – Kiskunhalas, Ezüst-tó

04. 24–25.

VI. Method Feeder Országos Bajnokság selejtező 2.  – Debrecen, Látóképi-víztározó; Gyula, Munkácsy-tó; Kiskunhalas, Ezüst-tó

05. 01–02.

VI. Method Feeder Országos Bajnokság selejtező 3.  – Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó;  Kiskunhalas, Ezüst-tó; Bátonyterenye, Maconkai-víztározó, „Kis-Maconka”-előtározó

05. 07–09.

VI. Hethland Feeder Kupa – Zamárdi, Balaton

05. 15.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VIII. Maconkai Majális Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

05. 14–16.

Haldorádó Feeder Triatlon Kupa – Kiskunhalas, Ezüst-tó, Tóth-tó, Sós-tó

05. 21–23.

VI. Method Feeder Országos Bajnokság középdöntő – Kiskunhalas, Ezüst-tó; Lukácsháza, Abért-tó; Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó

05. 29–30.

IV. Csali Hungária Method Feeder Kupa – Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó

06. 10–13.

XI. Feeder Országos Bajnokság középdöntő – Sukoró, Velencei evezőspálya

06. 19.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXIII. Tóparti Randevú Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

06. 19–20.

4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2021 - 2. nyári forduló – Kiskunhalas, Ezüst-tó

06. 20.

II. MOHOSZ – BHSHE Siketek Feeder Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya

06. 26.

VII. Haldorádó Junior Feeder Kupa – Kiskunhalas, Ezüst-tó

06. 27.

VIII. Top Mix – Preston Feeder Kupa – Balatonújlak, Mária-csatorna

07. 10–11.

X. Feeder Világbajnokság – Franciaország, Rieux – La Vilaine River

07. 24.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, IX. Maconkai Napsugár Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

07. 30–08. 01.

VI. Method Feeder Országos Bajnokság döntő –  Bátonyterenye, Maconkai-víztározó 2. sz., déli versenypálya

08. 13–15.

VI. Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság – Kaposvár, Deseda-tó

08. 20–22.

I. Masters Feeder Országos Bajnokság – Gyomaendrőd, Fűzfás-zugi-holtág

08. 27–29.

III. Method Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó („Kis-Maconka”-előtározó, 2. sz., déli versenypálya, 1. sz., gáti nemzetközi versenypálya)

09. 04–05.

I. Masters Feeder Világbajnokság – Spanyolország

09. 18–19.

I. Feeder Free Style Method Világbajnokság –  Magyarország , Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

09. 25.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, IX. Vízparti Varázslat Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

09. 25–26.

4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2021 - 3. őszi forduló – Kiskunhalas, Ezüst-tó

10. 07–10.

XI. Feeder Országos Bajnokság döntő – Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza

10. 14–16.

II. Walterland–Daiwa Feeder – Szeged, Maty-éri evezőspálya

10. 23–24.

IV. Feeder Klubcsapat Világbajnokság – Bulgária, Plovdiv – Rowing Canal

10. 29–30.

XI. Tubertini Feeder Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya

10. 31.

XVI. EA Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya

12. 04–05.

4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2021 - 4. téli forduló – Kiskunhalas, Ezüst-tó

tervezés alatt”

Hallássérültek Feeder Európa Kupája – Spanyolország

tervezés alatt”

V. Special Mix Páros Free Style Feeder Kupa –  tervezés alatt”

tervezés alatt”

I. Special Mix Classic Feeder Kupa – tervezés alatt”

tervezés alatt”

III. Adria-Dunamenti Kupa Nemzetközi Feeder verseny – Horvátország

Pergető, műlegyező és harcsafogó versenyek 

04. 10–11.

V. Parti Pergető Országos Bajnokság 1. elődöntő – Gaja-patak

04. 14–18.

I. Harcsafogó Országos Bajnokság 1. forduló – Pátka, Pátkai-víztározó

04. 17–18.

XV. Műlegyező Országos Bajnokság 1. forduló – Malom-csatorna

04. 17–18.

V. Parti Pergető Országos Bajnokság 2. elődöntő – Gaja-patak

04. 22–25.

X. Energofish Harcsafogó Verseny – Kaposvár, Deseda-tó

05. 01–02.

XVIII. Parti Pergető Világbajnokság – Portugália, Arcos de Valdevez – Vez River

05. 01–02.

XV. Műlegyező Országos Bajnokság 2. forduló – Gaja-patak

05. 07–09.

XXI. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 1–2. forduló – Ráckevei-Duna-ág

05. 15–16.

V. Parti Pergető Országos Bajnokság döntő – Gaja-patak

05. 15–16.

XV. Műlegyező Országos Bajnokság 3. forduló – Hámori-tó

05. 16.

I. Street Fishing Pergető Országos Bajnokság 1. selejtező - Esztergom, Kis-Duna

tervezés alatt”

V. (2020. évi) Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) döntő  – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

06. 05.

IX. Pergető Triatlon 1. forduló – Mohács, Duna (vízállás függvényében)

06. 16–20.

I. Harcsafogó Országos Bajnokság 2. forduló – Levelek, Leveleki-víztározó

07. 03.

IX. Pergető Triatlon 2. forduló – Kulcs, Duna (vízállás függvényében)

07. 11.

I. Street Fishing Pergető Országos Bajnokság 2. selejtező - Szolnok, Zagyva–Tisza

07. 16–18.

XXI. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 3–4. forduló – Kulcs, Duna

08. 07.

IX. Pergető Triatlon 3. forduló – Kalocsa, Duna (vízállás függvényében)

08. 11–18.

XXVI. Műlegyező Világbajnokság – Finnország – Kuusamo

09. 05.

I. Street Fishing Pergető Országos Bajnokság 3. selejtező - Győr, Rába és Mosoni-Duna

09. 11–12.

XXI. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 5–6. forduló – Abádszalók, Tisza-tó

09. 19.

VI. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 1. selejtező – Debrecen, Látóképi-víztározó

10. 03.

X. Daiwa Csónakos Pergető Kupa – Kaposvár, Deseda-tó

10. 07–09.

XIII. Csónakos Pergető Világbajnokság – Lengyelország, Warsaw – Zegrzynski Lake

10. 10.

VI. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 2. selejtező – Kisköre, Tisza-tó

10. 24.

I. Street Fishing Országos Pergető Bajnokság döntő – Budapest, Duna

10. 24.

VI. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 3. selejtező – Tiszafüred, Tisza-tó

10. 30–31.

I. Trout Area Országos Pergető Bajnokság 1. selejtező – Győr, MMX Lake

11. 06–07.

I. Trout Area Országos Pergető Bajnokság 2. selejtező – Nyírpazony

11. 13–14.

III. Energofish L&K Kupa Csónakos Pergető Verseny – Kaposvár, Deseda-tó; Bugaszegi-tó

11. 13–14.

I. Trout Area Világbajnokság – Olaszország

11. 13–14.

VI. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) döntő –  Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

11. 27–28.

I. Street Fishing Világbajnokság – Hollandia

11. 27–28.

I. Trout Area Országos Bajnokság döntő – Győr, MMX Lake

Casting és távdobó versenyek 

07. 10.

Slovak Open Nemzetközi Casting Verseny – Szlovákia

08. 14–15.

LXIII. Casting Országos Bajnokság – Agárd

09. 01–05.

Casting Világbajnokság – Magyarország

10. 17.

IV. Távdobó Országos Bajnokság – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

A MOHOSZ a változtatás jogát fenntartja!